×
imageimage
not found

OBLÉKÁME PRACOVNÍKY VŠECH PROFESÍ
VÍCE NEŽ 30 LET

Společnost TRADETEX je stabilní firmou se silným finančním zázemím, která působí na trhu výroby a dodávek pracovních oděvů a prádla pro široký okruh především tuzemských zákazníků v oblasti průmyslu, zdravotnictví, potravinářství, gastronomie, obchodu a služeb. Zákazníkům prostřednictvím této společnosti poskytujeme kromě výroby a dodávek pracovních a ochranných pomůcek také konzultace ohledně volby nejvhodnějšího řešení pro oblast oděvního průmyslu. TRADETEX umí pomoci s výběrem, návrhem i samotnou realizací oděvních produktů a zajistit vše potřebné - počínaje střihovou dokumentací, výrobou oblečení dle příslušných norem pro jakýkoliv typ provozu (včetně potisků na oděvy, natištění log a jiných požadavků na potisk dle zadavatele) až po zajištění atestů a certifikací pro nové pracovní oděvy a pomůcky.

TRADETEX disponuje opravdu širokým záběrem činnosti v oblasti oděvního průmyslu a dokonalým přehledem o kompletním procesu výroby (návrh, střih, výběr a zajištění výrobního materiálu) a výrobě samotné. Tyto poznatky jsou navíc obohaceny o zkušenosti s výrobou ošacení pro specifická odvětví a profese, pro které jsou oděvy vytvářeny (potravinářský provoz, gastro, zdravotnictví aj.).

Firma TRADETEX má také zajímavou a velice bohatou historii, patří zároveň k nejstarším tuzemským oděvním firmám v ČR. Její počátky se datují už od roku 1967.

Jaké služby a výrobky TRADETEX poskytuje?

Drogerie

Naši obchodníci

a

Monika Piekarová

Obchodník a produktový specialista pro oblast Moravy a Slezska.

+420 731 608 206
piekarova@tradetex.cz
a

Naďa Kotrbová

Obchodník a produktový specialista pro oblast Moravy a Slezska.

+420 739 500 701
kotrbova@tradetex.cz
a

Karel Heřman

Obchodník a produktový specialista pro Prahu a okolí.

+420 603 216 086
karel.herman@tradetex.cz

Historie společnosti TRADETEX

Z malé dílny k zavedené značce

 • 2014

  TRADETEX součástí Kurka koncernu

  Díky bohatým zkušenostem a znalostem z výroby oděvů začíná TRADETEX pomáhat zkvalitňovat dodavatelské služby Kurka koncernu, který tvoří 4 další společnosti TRADETEX servis, ŘEMPO VEGA, Řempo Lyra a Řempo CB.

 • 2005

  TRADETEX uspěl i v nelehkém konkurenčním boji s asijskými dovozci textilu

  Se začátkem roku 2005 zrušila Evropská unie dovozní kvóty na textil z Asie. Do Evropy, včetně ČR, tak začaly okamžitě proudit tuny textilu v ještě větším množství než doposud. Na území České republiky vzrostla konkurence. Mnoho menších oděvních fabrik zkrachovalo, protože neuměli konkurovat levným asijským dovozům.

  Na tuto situaci musel zareagovat i TRADETEX, a to zúžením nabízeného zboží, aby mohl zachovat vysokou kvalitu a garantovat vysokou užitnou hodnotu u veškerého prodávaného oděvního zboží. Na těchto hodnotách ostatně staví TRADETEX po celá desetiletí a je to jeden z nosných pilířů této firmy. Kvalita na prvním místě - u TRADETEXu tomu tak bylo vždy. A právě lpění na těchto hodnotách umožnilo TRADETEXu růst i v dobách, kdy ostatní museli skončit.

 • 1990

  Vznik značky TRADETEX

  Ke vzniku značky TRADETEX dopomohla malá privatizace, díky níž vznikly nové provozovny v Karviné a Orlové. V témže roce stoupl počet zaměstnanců na 220. A protože byl o naše oděvy opravdu velký zájem, rozběhla se spolupráce s dalšími 11 kooperačními organizacemi, čímž se navýšil počet pracovníků o další stovku.

 • 1978

  Rozšiřování výroby

  Počet pracovníků vzrostl na 45 a produkce dílny začala být dodávána do provozoven ŘEMPO po celém tehdejším Československu. To bylo zlomové období, které dopomohlo k dalšímu raketovému růstu.

 • 1967

  Začátky

  Značka Tradetex sice vznikla v roce 1990, ale historie počátku šití oděvů sahají daleko hlouběji do historie. Už v roce 1967 byla v domě zvaném „Řemesla a služby“ vytvořena první dílna pracovních oděvů, kde pracovalo 18 šiček. Nikdo asi tehdy netušil, že takto malá dílna odstartuje vznik předního výrobce pracovních oděvů, který bude za pár let zaměstnávat stovky lidí.

Zůstaňme v kontaktu!

Nenechte si ujít novinky a akční nabídky.

Spolehlivý obchod

Ověřeno zákazníky Malfini - certifikát
1